صفحه نخست >> مخازن پلی اتیلن – مشخصات،قیمت و خرید مخزن پلی اتیلن
مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن – مشخصات،قیمت و خرید مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مخازن پلی اتیلن در بازار با عنوان مخازن پلاستیکی و مخازن پلیمری نیز شناخته می شوند و حدود یک دهه است که در ایران و بازار مخازن ذخیره آب و نگهداری مایعات و مواد شیمیایی با استقبال زیادی روبرو شده اند. مخزن پلی اتیلن در صنعت ساختمان ، کشاورزی، صنایع شیمیایی و … کاربرد گسترده ای دارند.

تنوع زیادی در بازار فروش مخازن پلی اتیلن از نظر قیمت، کیفیت، بهداشتی بودن و عمر مخازن وجود دارد که این موضوع سبب شده است برخی از مشتریان بدون توجه به این موضوعات با مشکلاتی روبرو شده و حتی نگاه منفی ای نسبت به مخازن پلی اتیلنی پیدا کنند. متاسفانه تعداد زیادی از تولید کنندگان مخازن پلی اتیلنی محصولات به شدت بی کیفیت و غیر بهداشتی تولید می کنند و باعث بروز هزینه های زیادی برای خریداران می شوند. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد اطلاعات مورد نیاز شما در ارتباط با این مخازن را بدون هیچگونه غرض ورزی در اختیار شما قرار دهیم تا با آگاهی کامل تصمیمگیری نمایید.

مطالب زیر را در ادامه این مقاله مشاهده خواهید کرد:

۱- مزایا و معایب مخازن پلی اتیلن

۲- انواع مخازن پلی اتیلن از نظر شکل ظاهری

۳- سازگاری مخازن پلی اتیلن با مواد شیمیایی

۴- نکات راه اندازی و نصب مخزن پلی اتیلن

۵- تعمیر سوراخ و شکستگی مخازن پلی اتیلنی

۶-  مخزن پلی اتیلن را از کجا خریداری نماییم؟

۷-  لیست قیمت مخازن پلی اتیلن

مزایا و معایب مخازن پلی اتیلن نسبت به سایر مخازن:

مزایا:

 • مخازن پلی اتیلن به سادگی در دسترس و قابل خرید و حمل و نقل هستند و به صورت آنلاین و اینتزنتی نیز به فروش می رسند ( سایت مخزن آب دات کام )
 • قیمت این مخازن نسبت به سایر مخازن با جنس های مختلف مقرون صرفه تر است.
 • برای نگهداری دامنه وسیعی از مواد می توان از این مخازن استفاده کرد و با توجه به جنس و ترکیب ساختاری شان می توانند برای مقاصد و اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرند.
 • در رابطه با طراحی و از نقطه نظر شکل پذیری می توانند در شکل ها و مدل ها مختلف و مناسب برای فضاهای مختلف تولید شوند.
 • دارای وزن نسبتا کمی بوده و به راحتی قابل حمل و جابجایی هستند.
 • در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند و طول عمر قابل توجهی از خود نشان می دهند. انواعی از آنها نیز به دلیل داشتن مواد آنتی یووی در برابر اثر مخرب اشعبه فرابنفش آفتاب بسیار مقاوم هستند.

معایب:

 • آسیب پذیری در برابر ضربه شدید مکانیکی
 • آسیب پذیری در برابر آتش

اگر یک مخزن پلی اتیلن در طول یک دوره طولانی زمانی بیش از ۱۰ سال در محیط باز قرار گیرد و دارای لایه محافظ در برابر یووی نباشد، یا تراکم آنتی یو وی در لایه بیرونی آن کم باشد، تابش اشعه ماوراء بنفش (UV) خورشید می تواند ترکیبات پلی اتیلنی موجود در آن را از بین ببرد و آن را از یک ماده سخت و انعطاف پذیر به یک ماده سخت و شکننده تبدیل می کند و این احتمال شکستگی مخازن را افزایش می دهد.

انواع مخازن پلی اتیلن از نظر شکل ظاهری

این مخازن با توجه به نیاز مشتریان و مکان نصب آن ها، از نظر شکل ظاهری به چندین دسته تقسیم می شوند. توجه به شکل ظاهری مخازن پیش از خرید آن ها اهمیت زیادی دارد. در ادامه تقسیم بندی رایج مخازن پلی اتیلن را بیان خواهیم کرد.

مخازن افقی یا خوابیده

مخازن پلی اتیلن افقی (خوابیده) از ۷۰ لیتر تا ۵۰۰۰ لیتر و به صورت تک لایه، سه لایه و چهار لایه و به صورت پایه دار تولید شده و در بازار موجود می باشند. مخزن پلی اتیلن افقی به دلیل ساختار و شکل ظاهری خود، فشار حاصل از وزن مواد ذخیره شده در داخل مخزن را در سطح بیشتری نسبت به مخازن دیگر پخش کرده و در نتیجه در صورت نیاز به نصب مخزن آب در پشت بام، مخازن پلی اتیلن افقی بیشتر پیشنهاد می شوند.

مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی افقی

مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی
مخزن پلی اتیلن افقی

مخازن عمودی یا ایستاده

مخزن پلی اتیلن یا پلاستیکی عمودی (ایستاده) از ۱۰۰ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر و در انواع تک لایه و سه لایه تولید شده و آماده فروش می باشند.
مخزن پلی اتیلن عمودی به صورت یکپارچه تولید شده و قیمت آن از سایرمخازن (افقی، مکعبی، زیرپله و…) هم حجم کمتر می باشد. نصب این مخزن بر روی پشت بام توصیه نمی شود مگر اینکه سطح محل نصب آن تقویت شده باشد. مخزن آب پلی اتیلن عمودی به دلیل استحکام بیشتر و هم چنین قیمت کمتر مناسبترین گزینه برای استفاده در فضاهای باز می باشد.

مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی عمودی

مخزن پلی اتیلن عمودی
مخزن پلی اتیلن عمودی

مخازن مکعبی و کتابی

مخزن مکعبی پلی اتیلنی یا پلاستیکی که با عنوان مخزن پلی اتیلن کتابی نیز شناخته می شود برای پاسخگویی به نیاز مشتریانی که فضای کافی برای نصب مخازن افقی و عمودی ندارند طراحی و تولید شده است. ابعاد مخازن مکعبی به گونه ای در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را از باریکترین درب ها و کم فضا ترین مکان های عبور داده و نصب کرد. درحال حاضر مخازن مکعبی پلی اتیلن پلاستونیک در حجم های ۲۳۰ لیتری ، ۸۰۰ لیتری ، ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری تولید شده و آماده فروش می باشند. لازم به ذکر است که این مخازن نسبت به مخازن افقی و عمودی به خاطر نوع طراحی و مواد اولیه بیشتر گرانتر می باشند و تنها در صورتی که مشکل جدی در ابعاد دیگر مخازن دارید، مخازن مکعبی پلی اتیلنی پیشنهاد می شوند.

مخازن زیرپله ای

همانطور که از نام مخازن زیرپله ای پیداست این محصول برای نصب در زیرپله های ساختمان ها طراحی و تولید شده است. زیرپله های ساختمان ها در اکثر موارد هیچگونه کاربری نداشته در نتیجه نصب مخزن آب ساختمان در این فضا می تواند بسیار مناسب باشد.

مخزن زیرپله ای پلی اتیلنی در حال حاضر در دو حجم ۵۰۰ لیتر و ۱۰۰۰ لیتر تولید شده و آماده فروش می باشد. یکی از مشکلات مخازن قدیمی زیرپله ای در گذشته دفورمه شدن (تغییر شکل دادن) جزئی آن در طولانی مدت بود ( شکم آوردن مخزن پس از آبگیری) به همین دلیل در طراحی جدید این مخازن از لوله تقویت کننده داخلی استفاده شده تا این مشکل برطرف شود.

مخازن آب مکعبی و زیرپله ای

مخزن پلی اتیلن مکعبی و زیرپله
مخزن مکعبی و زیرپله

 

مخازن قیفی یا مخروطی شکل

مخزن قیفی پلی اتیلن یا مخزن مخروطی پلی اتیلن و یا مخزن ته قیفی با داشتن انتهای پایینی قیفی شکل امکان تخلیه مایعات و مواد به شکل کامل را مهیا می کنند.مخازن قیفی در احجام ۲۰۰ ، ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتر و به صورت تک لایه و سه لایه در پلاستونیک تولید می شوند. از این مخازن تحت عنوان مخازن ته قیفی ، مخازن قیفی و یا مخازن زوک هم نام می برند.

مخزن قیفی پلی اتیلن

مخزن قیفی پلی اتیلن
مخزن قیفی پلی اتیلن و پلاستیکی

 

چه موادی با مخازن پلی اتیلن سازگار هستند؟

این مخازن در برابر اکثر مواد مانند آفت کش ها و مواد شیمیایی مقاوم هستند. با این حال، مخازن پلی اتیلن تولید شده برای نگهداری اینگونه مواد را نباید برای نگه داری سوخت هایی مانند بنزین استفاده کرد چون این مواد می توانند پلاستیک را از سست و شکننده کنند. فقط انواع خاصی از پلی اتیلن برای این کار می توانند مناسب باشد که ماده اولیه آنها در ایران یا در دسترس نیست و یا قیمت تمام شده محصول خیلی گران تر از مخازن فلزی تمام می شود. برای همین توصیه می کنیم برای نگهداری طولانی مدت مواد سوختی مطابق استاندردهای شرکت نفت از انواع مخازن فلزی استاندراد و محافظت شده استفاده کنید.

سوخت های زیستی خالص مانند B-100 را می توان در مخازن پلی اتیلن ساخته شده تحت استانداردهای آمریکایی برای تست مواد (ASTM) D1988 با رتبه بندی ویژه ۱٫۹ استفاده کرد. روغن های نفتی نیز پلاستیک را نفوذپذیر و نرم می کنند، اما روند تاثیر گذاری آن ها بسیار کندتر از بنزین است. روغن ها را می توان در تانک های پلی اتیلن با درجه وزن مخصوص ۱٫۹ (یا بالاتر) ذخیره و نگه داری کرد. اصولا نگهداری طولانی مدت مواد سوختی مانند نفت و بنزین و گازوییل را در مخازن پلی اتیلنی تولید شده از HDPE 3840  را توصیه نمی کنیم.

نکات راه اندازی و نصب مخازن پلی اتیلن

برای مخازن افقی و عمودی مکانی را انتخاب کنید که راحت ترین دسترسی را به منبع داشته باشید. مکانی را انتخاب کنید که صاف و مسطح بوده و در ضمن در معرض انتشار و تماس با مواد شیمیایی نباشد. از طرف دیگر محیط قرار گیری مخزن باید به گونه ای باشد در صورت شکسته شدن مخزن و انتشار محتویات موجود در آن کمترین میزان خسارت و آسیب دیدگی را از نقطه نظر فنی، بهداشتی و زیست محیطی را ایجاد کند. مطابق آیین نامه نظام مهندسی مخزن باید در جایی نصب شود که هوای آن به خوبی تهویه شود. مکان نصب درب دار بوده و درب آن قابلیت قفل شدن داشته باشد و در نهایت باید کف شور به گونه ای مناسب سازی شود که در صورت نشت مایعات درون مخزن بتوان آنها را به خروجی مناسبی هدایت کرد.

  مخازن افقی پشت نیسانی و پشت کامیونی و سم پاش نیز یا بر روی انواع کشنده ها قرار گرفته و یا به تریلر وصل می شوند. در هنگام قرار دادن این مخازن باید دقت کرد پایه های تعبیه شده زیر مخزن به درستی روی تریلر یا کشنده قرار گیرد تا احتمال لق خوردن را به حداقل برساند.

مخازن پلی اتیلن مخزن بازار چه ویژگی هایی دارند :

 • تولید شده از مواد اولیه درجه یک و ۱۰۰% نو
 • کسب نشان استاندارد و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو
 • گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش تولید کنندگان
 • قابلیت نصب آسان، سریع و با قابلیت جابه جایی بالا
 • مقاوم در برابر اشعه یو وی (ماوراء بنفش) خورشید
 • مقاوم در برابر بسیاری از مواد اسیدی و خورنده (برای اطلاع از سازگاری با مواد مد نظر شما لطفاً تماس بگیرید)
 • مقاوم در برابر رشد جلبک و باکتری در محصولات سه لایه
 • قابلیت برش، سوراخکاری و نصب آسان اتصالات

تعمیر سوراخ و شکستگی مخازن پلی اتیلنی

اکثر مخزن های پلی اتیلن از پلی اتیلن که از پلی اتیلن ۳۸۴۰ و خطی تولید شده باشند در صورتی که سطح آسیب دیدگی وسیع نباشد قابل تعمیر هستند. با این حال حتی اگر یک مخزن بتواند تعمیر شود، هیچ تضمینی وجود ندارد که پس از پر شدن پایدار بماند و مجددا نشت نکند. از طرف دیگر مخزن تعمیر شده باید فقط برای نگه داری آب استفاده شود.

ما در مقاله ای با عنوان تعمیر و شکستگی مخازن پلی اتیلن به طور مفصل روش تعمیر این مخازن را شرح داده ایم و پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه نمایید.

مخزن پلی اتیلن را از کجا خریداری نماییم؟

در کاربردهای بهداشتی و خوراکی و همچنین کاربردهای صنعتی، نیاز خواهید داشت تا مخزنی با کیفیت و طول عمر بالا انتخاب نمایید زیرا در صورت عدم توجه به این موضوع در آینده ای نزدیک باید بهای این بی توجهی را پرداخت نمایید. ما پیشنهاد می کنیم حتماً از فروشندگان معتبر اقدام به خرید مخزن پلی اتیلن نمایید و از فروشنده گواهی های بهداشتی، استاندارد را استعلام نمایید.

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن

 

در جداول زیر لیست قیمت محصولات پلی اتیلن پلاستونیک و طبرستان قابل مشاهده است.

مخازن پلی اتیلن افقی ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
طول عرض ارتفاع
مخزن پلی اتیلن ۷۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۷۱
۴۴
۴۸
 ۱،۱۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۰ لیتری افقی تک لایه طبرستان
۶۰
۴۱
۴۸
۱،۰۶۶،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۷۱
۴۴
۴۸
۱،۴۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۷۳
۵۴
۵۸
۱،۳۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۷۳
۵۴
۵۸
۱،۶۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
 ۹۹
۶۰
۶۸
۲،۷۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۹۹
۶۰
۶۸
۳،۲۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۵۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۱۱۲
۶۲
۵۸
۲،۸۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۵۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۱۱۲
 ۶۲
۷۰
۳،۳۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۱۰۵
۷۰
۷۵
۳،۱۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۱۰۵
۷۰
۷۵
۳،۵۶۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان
۹۷
۷۰
۸۰
۳،۵۰۷،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۵۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان
۱۱۸
۷۲
۷۶
۳،۵۰۷،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۱۲۴ ۷۰ ۷۷ ۴،۴۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک ۱۲۴ ۷۰ ۷۷ ۴،۰۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۱۲۳ ۷۰ ۷۷ ۴،۳۹۶،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۱۳۵
۷۹
۸۶
۵،۶۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک ۱۳۵ ۷۹ ۸۶ ۴،۶۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۱۲۹ ۷۶ ۸۴ ۵,۵۸۹,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۶۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۱۴۷
۸۴
۸۶
۶،۵۲۴،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۱۷۱ ۸۱ ۹۱ ۷،۴۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک ۱۷۱ ۸۱ ۹۱ ۶،۹۶۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۵۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۱۲۹ ۷۶ ۸۴ ۷،۸۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۷۵۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک ۱۵۵ ۹۰ ۹۸ ۷،۳۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۸۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان
۱۴۸
۸۹
۹۷ ۷،۷۰۸،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۱۶۸ ۱۰۰ ۱۱۰ ۹،۱۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۱۶۸
۱۰۰
۱۱۰
۸،۳۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان
۱۶۴
۹۴
۱۰۳
۹,۱۷۸,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۲۰۲
۱۱۰
۱۱۶
۱۲،۶۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۲۰۲ ۱۱۰ ۱۱۶ ۱۳،۴۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۱۹۱ ۱۰۸ ۱۱۳ ۱۳,۵۹۱,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۲۰۲
۱۲۴
۱۳۵
۱۵،۸۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک
۲۰۲
۱۲۴
۱۳۵
۱۶،۷۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان
۱۹۶
۱۲۳
۱۳۲
۱۶,۹۲۵,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۲۴۰
۱۴۰
۱۵۲
۲۲،۸۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۲۴۰ ۱۴۰ ۱۵۲ ۲۴،۴۶۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۲۱۸ ۱۴۱ ۱۵۰ ۲۴,۰۲۶,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک ۲۵۰ ۱۵۹ ۱۷۰ ۳۳،۳۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۲۵۰ ۱۵۹ ۱۷۰ ۳۵،۰۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۲۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۲۲۷ ۱۶۰ ۱۷۰ ۳۴,۷۸۷,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری افقی تک لایه پلاستونیک
۲۴۵
۱۸۰
۱۹۰
۴۳،۹۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری افقی سه لایه پلاستونیک ۲۴۵ ۱۸۰ ۱۹۰ ۴۶،۲۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری افقی سه لایه طبرستان ۲۷۰ ۱۶۰ ۱۶۹ ۴۵,۵۵۹,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتري افقی سه لایه طبرستان ۲۸۱ ۱۷۲ ۱۸۴ ۵۴،۲۴۷،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۸۵۰۰ لیتري افقی سه لایه طبرستان ۳۴۲ ۱۸۴ ۱۹۵ ۷۶،۸۱۳،۰۰۰

مخازن پلی اتیلن عمودی ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
قطر ارتفاع
مخزن پلی اتیلن ۸۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۵۰
۵۸
۱،۱۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۸۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۵۰
۵۸
۱،۳۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۵۲
۷۵
۱،۴۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۵۲
۷۵
۱،۷۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری عمودی تک لایه طبرستان
۴۵
۸۱
۱,۳۷۱,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۵۵
۸۵
۱،۷۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۵۵
۸۵
۲،۱۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۶۲
۸۴
۲،۶۳۲،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۲۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک ۶۰ ۱۰۲ ۲،۴۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۲۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک ۶۰ ۱۰۲ ۲،۶۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۲۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۵۸ ۹۷ ۲,۹۵۲,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۵۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۸۲ ۷۰ ۳،۱۶۶،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۶۲ ۱۱۸ ۳،۲۸۷،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۵۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۶۹
۱۳۲
۳،۲۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۵۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۶۹
۱۳۲
۳،۷۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۵۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۷۲
۱۰۳
۳,۶۲۰,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۸۵
۱۱۹
۴،۴۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۸۵
۱۱۹
۴،۷۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۸۷
۱۰۶
۴,۵۸۶,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۵۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۷۲
۱۷۰
۴،۵۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۵۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۷۲
۱۷۰
۵،۲۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۸۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۹۴
۱۴۱
۶،۴۴۹،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه تک لایه پلاستونیک ۱۰۹ ۱۴۵ ۷،۴۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه سه لایه پلاستونیک
۱۰۹
۱۴۵
۷،۷۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند تک لایه پلاستونیک ۸۸ ۲۰۲ ۸،۴۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند سه لایه پلاستونیک
۸۸
۲۰۲
۸،۶۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۱۰۵
۱۴۲
۷,۶۸۳,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک ۱۲۱ ۱۷۲ ۱۰،۷۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک ۱۲۱ ۱۷۲ ۱۱،۱۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۱۱۴ ۱۷۰ ۱۱,۰۳۵,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۱۳۲
۱۸۸
۱۳،۲۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک ۱۳۲ ۱۸۸ ۱۳،۴۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۱۳۴ ۱۶۵ ۱۳,۳۶۴,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۱۵۳
۲۰۸
۲۰،۱۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۱۵۳
۲۰۸
۲۰،۴۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۱۵۳
۲۰۰
۲۰,۰۵۷,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۴۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۱۷۷
۱۹۵
۲۵،۴۸۶،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه تک لایه پلاستونیک
۲۲۲
۱۶۰
۳۱،۲۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه سه لایه پلاستونیک
 ۲۲۲
۱۶۰
۳۲،۲۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری عمودی بلند تک لایه پلاستونیک  ۱۸۸  ۲۲۵ ۳۲،۰۶۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری عمودی بلند سه لایه پلاستونیک  ۱۸۸  ۲۲۵ ۳۲،۶۲۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان ۱۸۵ ۲۲۱ ۳۲,۵۶۸,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
۲۵۵
۲۳۵
۶۱،۶۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۲۵۵
۲۳۵
۶۴،۵۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۲۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه طبرستان
۲۳۵
۳۱۰
۷۴،۶۵۹،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۴۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه سه لایه طبرستان
۳۰۲
۲۳۱
۷۷،۳۰۱،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری عمودی تک لایه پلاستونیک
 ۲۹۰
۳۳۵
۱۱۲،۵۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه پلاستونیک
۲۹۰
۳۳۵
۱۱۵،۷۲۰،۰۰۰

 

مخازن مکعبی ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
طول عرض ارتفاع
مخزن پلی اتیلن کتابی ۲۰۰ لیتری تک لایه طبرستان ۶۰ ۵۰ ۸۰ ۲،۷۵۸،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۲۳۰ لیتری تک لایه پلاستونیک  ۶۰ ۴۰ ۱۳۲ ۳،۷۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۲۳۰ لیتری سه لایه پلاستونیک ۶۰ ۴۰ ۱۳۲ ۴،۰۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۳۰۰ لیتری سه لایه طبرستان ۶۰ ۶۰ ۱۱۱ ۴،۳۹۶،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن مکعبی ۳۰۰ لیتری سه لایه طبرستان ۱۱۲ ۶۲ ۶۲ ۳،۹۷۵،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن مکعبی ۴۵۰ لیتری سه لایه طبرستان ۱۵۰ ۶۰ ۶۱ ۵،۴۹۵،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۵۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک ۱۴۲ ۵۰ ۱۱۰ ۵،۷۱۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۵۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک ۱۴۲ ۵۰ ۱۱۰ ۶،۶۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن مکعبی ۸۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک  ۱۷۰ ۹۰ ۷۰ ۸،۷۹۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن مکعبی ۸۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک  ۱۷۰ ۹۰ ۷۰ ۹،۲۵۰،۰۰۰
 مخزن پلی اتیلن کتابی ۱۰۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک ۱۶۲ ۶۲ ۱۴۰ ۱۰،۶۴۰،۰۰۰
 مخزن پلی اتیلن کتابی ۱۰۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک  ۱۶۲ ۶۲ ۱۴۰ ۱۲،۲۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن مکعبی ۱۵۰۰ لیتری سه لایه طبرستان ۲۱۰ ۱۱۳ ۷۷ ۱۵،۳۱۲،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن کتابی ۲۰۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک ۲۱۵ ۷۰ ۲۰۰ ۲۱،۰۹۰،۰۰۰
 مخزن پلی اتیلن کتابی ۲۰۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک ۲۱۵ ۷۰ ۲۰۰ ۲۳،۲۶۰،۰۰۰

 

مخازن زیرپله ای ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
طول عرض ارتفاع
مخزن پلی اتیلن زیرپله ای ۵۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک ۱۲۸ ۸۸ ۹۵ ۶،۱۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن زیرپله ای ۵۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک ۱۲۸ ۸۸ ۹۵ ۶،۶۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری زیرپله ای سه لایه طبرستان ۱۳۷ ۷۲ ۸۴ ۶,۹۳۹,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۸۰۰ لیتری زیرپله ای سه لایه طبرستان ۱۵۲ ۸۳ ۹۸ ۹,۴۶۶,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن زیرپله ای ۱۰۰۰ لیتری تک لایه پلاستونیک ۱۷۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۰،۶۴۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن زیرپله ای ۱۰۰۰ لیتری سه لایه پلاستونیک ۱۷۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۲،۲۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری زیرپله ای سه لایه طبرستان ۱۷۲ ۸۷ ۱۰۶ ۱۰,۴۸۶,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن  ۱۵۰۰ لیتری زیرپله ای سه لایه طبرستان ۱۹۶ ۱۰۹ ۱۱۲ ۱۴،۶۹۸،۰۰۰

 

وان پلاستیکی (پلی اتیلن) ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
طول عرض ارتفاع
وان پلاستیکی ۲۰ لیتری طبرستان ۳۰ ۳۰ ۲۱ ۷۸۲،۰۰۰
وان پلاستیکی ۳۲ لیتری طبرستان ۴۰ ۴۰ ۲۰ ۷۳۷،۰۰۰
وان پلاستیکی ۵۰ لیتری طبرستان ۵۵ ۲۳ ۴۳ ۱،۰۵۲،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۶۰ لیتری پلاستونیک  ۷۳ ۷۳ ۱۷ ۱،۱۱۷،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۱۰۰ لیتری پلاستونیک ۹۷ ۵۵  ۲۶ ۱،۷۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۱۲۰ لیتری طبرستان ۴۹ ۴۹ ۶۱ ۱،۸۹۱،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۱۵۰ لیتری کوشاپلاست  ۹۹ ۶۹ ۴۱ ۲،۴۱۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۱۸۰ لیتری بلند طبرستان ۷۷ ۲۷ ۸۰ ۲،۹۴۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۱۸۰ لیتری کوتاه طبرستان ۱۷۳ ۷۰ ۱۶ ۳،۹۹۲،۰۰۰
وان پلاستیکی ۱۹۰ لیتری طبرستان ۱۱۰ ۵۰ ۳۵ ۲،۷۳۱،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۲۰۰ لیتری پلاستونیک  ۹۸ ۶۶ ۵۱ ۲،۸۲۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۲۱۰ لیتری طبرستان ۱۳۲ ۵۹ ۲۵ ۲،۷۳۱،۰۰۰
وان پلاستیکی ۲۵۰ لیتری طبرستان ۷۸ ۵۷ ۶۹ ۳،۱۵۲،۰۰۰
وان پلاستیکی ۳۴۰ لیتری طبرستان ۱۴۹ ۵۷ ۴۲ ۴،۶۲۱،۰۰۰
وان پلاستیکی ۳۵۰ لیتری طبرستان ۷۶ ۶۰ ۸۱ ۴،۲۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۳۶۰ لیتری طبرستان ۲۰۲ ۶۷ ۳۱ ۴،۷۲۷،۰۰۰
وان پلاستیکی ۴۰۰ لیتری طبرستان ۱۳۰ ۶۴ ۴۹ ۴،۲۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۴۴۰ لیتری طبرستان ۱۸۳ ۸۰ ۳۲ ۶،۳۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۴۵۰ لیتری طبرستان ۱۴۴ ۵۴ ۶۲ ۶،۳۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۴۶۰ لیتری طبرستان ۹۶ ۷۵ ۹۹ ۶،۰۳۴،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۵۰۰ لیتری پلاستونیک  ۱۳۸ ۸۴ ۶۳ ۵،۹۲۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۵۲۰ لیتری طبرستان ۱۱۵ ۷۵ ۶۰ ۵،۸۸۳،۰۰۰
وان پلاستیکی ۵۵۰ لیتری طبرستان ۱۱۵ ۵۸ ۸۱ ۵،۸۸۳،۰۰۰
وان پلاستیکی ۶۰۰ لیتری طبرستان ۱۲۳ ۷۶ ۷۰ ۶,۳۰۰,۰۰۰
 وان پلاستیکی ۷۰۰ لیتری کوشاپلاست  ۱۴۸ ۱۰۰ ۷۹ ۶،۸۳۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۷۲۰ لیتری طبرستان ۱۰۲ ۸۴ ۹۰ ۶,۷۲۲,۰۰۰
 وان پلاستیکی ۸۰۰ لیتری پلاستونیک  ۱۲۲ ۱۱۶ ۷۸ ۸،۰۵۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۸۵۰ لیتری طبرستان ۱۱۷ ۷۸ ۸۹ ۷,۹۸۳,۰۰۰
وان پلاستیکی ۹۰۰ لیتری طبرستان ۱۸۶ ۸۶ ۶۰ ۸,۴۰۴,۰۰۰
 وان پلاستیکی ۱۰۰۰ لیتری پلاستونیک  ۲۱۰ ۱۱۰ ۶۷ ۸،۴۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۱۳۰۰ لیتری کوشاپلاست ۲۱۲ ۱۲۲ ۷۹ ۱۳،۱۸۰،۰۰۰
 وان پلاستیکی ۱۵۰۰ لیتری پلاستونیک ۲۱۳ ۱۱۵ ۹۱ ۱۳،۳۵۰،۰۰۰
وان پلاسیتیکی ۱۸۰۰ لیتری طبرستان ۱۹۸ ۹۷ ۱۰۲ ۱۴,۷۰۳,۰۰۰
 وان پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری پلاستونیک ۲۴۸ ۱۳۵ ۸۷ ۱۹،۶۰۰،۰۰۰
وان پلاستیکی ۲۵۰۰ لیتری طبرستان ۲۴۳ ۹۸ ۱۰۰ ۲۰,۱۶۴,۰۰۰
وان پلاستیکی ۴۰۰۰ لیتری طبرستان ۲۶۰ ۱۲۳ ۱۲۹ ۳۲,۳۴۸,۰۰۰

مخازن بیضی ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
طول عرض ارتفاع
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتري بیضی سه لایه طبرستان ۱۴۳ ۹۵ ۵۵ ۵,۶۹۲,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتري بیضی سه لایه طبرستان ۱۶۷ ۱۲۴ ۷۱ ۸,۸۱۴,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتري بیضی سه لایه طبرستان ۲۲۲ ۱۴۶ ۸۶ ۱۶,۳۶۱,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتري بیضی سه لایه طبرستان ۲۵۲ ۱۶۲ ۱۰۷ ۲۳,۶۸۵,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتري بیضی سه لایه طبرستان ۲۸۵ ۱۹۱ ۱۲۹ ۴۳,۶۶۵,۰۰۰

مخازن قیفی ابعاد (cm) قیمت (ریال)
با توجه به نوسانات و احتمال تغییر قیمت لطفاً تماس بگیرید
عرض ارتفاع
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰ لیتری قیفی تک لایه پلاستونیک ۷۴ ۸۶ ۳،۲۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰ لیتری قیفی سه لایه پلاستونیک ۷۴ ۸۶ ۳،۷۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری قیفی تک لایه پلاستونیک ۷۴ ۱۶۱ ۶،۰۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری قیفی سه لایه پلاستونیک ۷۴ ۱۶۱ ۶،۹۷۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری قیفی تک لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۱۲۷ ۹،۶۵۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری قیفی سه لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۱۲۷ ۱۰،۷۸۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری قیفی تک لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۱۶۷ ۱۳،۵۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری قیفی سه لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۱۶۷ ۱۵،۰۶۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری قیفی تک لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۲۰۸ ۱۶،۵۳۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری قیفی سه لایه پلاستونیک ۱۳۳ ۲۰۸ ۱۷،۹۰۰،۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری قیفی تک لایه طبرستان ۱۵۵ ۲۳۰ ۲۳,۶۳۹,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری قیفی تک لایه طبرستان ۱۸۰ ۲۸۰ ۳۳,۵۷۰,۰۰۰
مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰۰ لیتری قیفی تک لایه طبرستان ۲۳۰ ۳۲۰ ۶۸,۹۲۲,۰۰۰

 

Summary
product image
Aggregate Rating
5 based on 3 votes
Brand Name
مخزن بازار
Product Name
مخازن پلی اتیلن